Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб, Нд: Вихідні

0
Мій кошик
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

TL-SG1428PE 28-портовий гігабітний Easy Smart Switch з 24 портами PoE +

  • Комутатор з 24 портами 10/100/1000 Мбіт/с RJ45 PoE+ та з 2 слотами SFP
  • Бюджет потужності PoE становить до 250 Вт*, що робить його ідеальним для систем відеоспостереження малого та середнього бізнесу.
  • Пріоритетний режим допомагає гарантувати якість конфіденційних додатків, таких як відеоспостереження
  • PoE Auto Recovery забезпечує самовідновлення системи, щоб гарантувати стабільну роботу пристроїв, підключених до PoE
  • QoS забезпечує безперебійну роботу в Інтернеті, а функція IGMP Snooping дозволяє оптимізувати трафік для IPTV.
  • Інтелектуальне управління живленням може захистити комутатор від перевантаження
Апаратне забезпечення
Стандарти та протоколи IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x
IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p
Інтерфейс 26 Порти RJ45 10/100/1000 Мбіт / с
2 гігабітні порти SFP
Мережеве середовище 10BASE-T: кабель UTP категорії 3, 4, 5 (максимум 100 м)
EIA / TIA-568 100 Ом STP (максимум 100 м)
100BASE-TX: UTP категорії 5, 5e кабель (максимум 100 м)
EIA / TIA-568 100 Ом STP (максимум 100 м)
1000BASE-T: кабель UTP категорії 5, 5e, 6 або вище (максимум 100 м)
EIA / TIA-568 100 Ом STP (максимум 100 м)
1000BASE-X MMF, SMF
Кількість вентиляторів 2 Вентилятори
Фізичне блокування Так
Живлення 100-240 В змінного струму, 50/60 Гц
Порти (RJ45) + PoE Стандарт: сумісність 802.3at / 802.3af
PoE + порти: 24 порти
Блок живлення: 250 Вт
Розмір ( Ш х Д х В ) 440 × 220 × 44 мм
Установлення Для монтажу в стійку
Максимальне споживання енергії 27 Вт (220/50 Гц. Не підключено PD)
304,7 Вт (220/50 Гц. З підключеним 250 Вт PD)
Максимальне тепловіддача 92,07 BTU / год (PD не підключено)
1039,03 БТУ / год (з підключеним 250 Вт PD)
Продуктивність
Switching Capacity 56 Гбіт
Швидкість пересилання пакетів 41,7 Мбіт/с
Таблиця MAC адрес 8K
Пам'ять буферу пакетiв 4.1 Мбіт
Jumbo Frame 9 KB
Можливості програмного забезпечення
QoS (приорітезація трафіку) Підтримка пріоритету 802.1p / DSCP на основі портів
Підтримка 4 пріоритетних черг
Rate Limit
Storm Control
L2 можливості IGMP Snooping V1/V2/V3
Static Link Aggregation
Port Mirroring
Cable Diagnostics
Loop Prevention
PoE Auto Recovery
VLAN Підтримка до 32 VLAN одночасно (з 4K ідентифікаторів VLAN)
MTU / порт / тег VLAN
Керування налаштуванями Веб-інтерфейс
Утиліта Easy Smart Configuration
Засіб передачі Store-And-Forward
Iнші
Сертифікат CE, FCC, RoHS
Упаковка містить TL-SG1428PE
Шнур живлення
Посібник користувача
Комплект для монтажу в стійку
Гумові ніжки
Довкілля Робоча температура: від 0 ? до 50 ?
Температура зберігання: від -40 ? до 70 ?
Вологість при експлуатації: 10% - 90%, без утворення конденсату
Вологість при зберіганні: 5% - 90%, без утворення конденсату
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати

Комутатор TP-LINK TL-SG1428PE 24xGE (24xPoE) 2xSFP, 250Вт, WebSmart

В наявності
Артикул: TL-SG1428PE
10 799 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Замовити швидко
Характеристики
Ширина (см) 
54
Висота (см) 
10
Глибина (см) 
34
Вага (кг.) 
4.00
  • Нова пошта
  • Укрпошта
  • Самовивіз

Більш детально про умови доставки

  • Безготівкова оплата для юридичних осіб
  • Оплата готівкою при отриманні
  • Оплата на банківську картку

Більш детально про умови оплати

 

Гарантія від виробника від 24 до 60 місяців.

Вгору