Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб, Нд: Вихідні

0
Мій кошик
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

SFP медіаконвертер Gigabit Ethernet

  • Підтримка стандартів IEEE 802.3ab і IEEE 802.3z
  • FX порт з підтримкою гарячої заміни
  • Дозволяє збільшити дальність прокладення багаторежимного волоконного кабелю до 0,55 км, а однорежимного - до 10 км
Медіа-конвертори та модулі
Стандарти і протоколи IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z
Основні функції Автоматичне узгодження режиму передачі напівдуплекс / повний дуплекс
Максимальна відстань передачі залежить від модуля SFP, що вставляється
Порти 1 Gigabit SFP порт
1 1000M RJ45 порт(Авто MDI/MDIX)
Довжина хвилі Залежить від використовуваного модуля SFP
Інтерфейс 1000BASE-FX Мудьтирежим/одиночний режим SFP модуль
Network Media 1000BASE-X Multi-mode/Single-mode SFP module
Інтерфейс 1000BASE-T UTP кабель категорії 5, 5e (максимум 100 м)
EIA/TIA-568 100Ω STP (максимум 100 м)
LED індикатори PWR, Link/Act
Розмір ( Ш х Д х В ) 94.5 х 73 х 27 мм
Блок живлення Зовнішній блок живлення
Максимальна споживана потужність 1.7 Вт
Безпека та випромінювання FCC, CE, RoHS
Package Contents • Media Converter MC220L
• Power Adapter
• Installation Guide
Середовище Робоча температура: 0 ? ~ 40 ? (32 ? ~ 104 ?)
Температура зберігання: -40 ? ~ 70 ? (-40 ? ~ 158 ?)
Вологість (робочий режим): 10% ~ 90% без конденсації
Вологість (при зберіганні): 5% ~ 90% без конденсації
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати

Медіаконвертер TP-LINK MC220L 1xGE, 1xSFP

В наявності
Артикул: MC220L
949 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Замовити швидко
Характеристики
Ширина (см) 
16
Висота (см) 
12
Глибина (см) 
8
  • Нова пошта
  • Укрпошта
  • Самовивіз

Більш детально про умови доставки

  • Безготівкова оплата для юридичних осіб
  • Оплата готівкою при отриманні
  • Оплата на банківську картку

Більш детально про умови оплати

 

Гарантія від виробника від 24 до 60 місяців.

Вгору