Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб, Нд: Вихідні

0
Мій кошик
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

TL-FC111A-20 WDM медіаконвертер 10/100 Мбіт/с

  • Підтримка стандартів 802.3u 10 / 100Base-TX, 100Base-FX
  • Можливість перемикання напівдуплексного і повнодуплексного режимів
  • Підтримка технології WDM, що дозволяє передавати і отримувати дані по одному оптоволоконному кабелю
  • Допомагає збільшити дальність прокладки оптоволокна до 20 км
Мережа
Стандарти і протоколи IEEE802.3, IEEE802.3i, IEEE802.3u
СЕРЕДОВИЩЕ
Робоча температура 0...+50 °C
Температура зберігання –40...+70 °C
Відносна вологість повітря при експлуатації 10-90% без утворення конденсату
Відносна вологість повітря при зберіганні 5-90% без утворення конденсату
Апаратне забезпечення
Мережеве середовище 100BASE-Tx: неекранована кручена пара (UTP)/кручена пара (STP) категорії 5 або вище (≤ 100 м)
Живлення Зовнішній адаптер живлення: 5 В/0,6А
Світлодіоди • PWR
• Link/Act
Розмір ( Ш х Д х В ) 94,5 × 73 × 27 мм
Довжина хвилі • TX: 1550 нм
• RX: 1310 нм
Антена
Тип роз'єму • 1 оптоволоконний роз'єм SC 100 Мбіт/с
• 1 порт RJ45 100 Мбіт/с
Медіа-конвертори та модулі
Тип жили Одномодовий оптоволоконний кабель 9/125 мкм (≤ 20 км)
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати

Медіаконвертер TP-LINK TL-FC111A-20 1xFE, 100Base-LX, SM, WDM, 20km, SC

В наявності
Артикул: TL-FC111A-20
799 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Замовити швидко
Характеристики
Ширина (см) 
17
Висота (см) 
7
Глибина (см) 
21
  • Нова пошта
  • Укрпошта
  • Самовивіз

Більш детально про умови доставки

  • Безготівкова оплата для юридичних осіб
  • Оплата готівкою при отриманні
  • Оплата на банківську картку

Більш детально про умови оплати

 

Гарантія від виробника від 24 до 60 місяців.

Вгору